Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Benefice pro Barunku @ ÚL

January 13 @ 17:00 - 2:00

Benefiční party na podporu 18 měsíční Barunky s akutní leukémií. Veškerý výtěžek z akce bude předán rodičům.

Zahrají Pure Energy DJs a jejich hosté:

Dasha Fyah
https://www.facebook.com/profile.php?id=100057677011683

roots reggae, dub, steppas, bass music

Více informací postupně doplníme.

“Barunka (*2022) je osmnáctiměsíční miminko. Má ještě celkem tři sestry. Sárinku, která je její dvojčátko, Viktorku (*2015) a nejstarší Nikitu (*2010). Žijeme ve starém rodinném domě v Řepíně, který nemá ideální podmínky pro dodržování úplně sterilního prostředí pro Barunky onemocnění,” vypráví příběh své rodiny maminka Alena.

Tento měsíc lékaři holčičce diagnostikovali lymfoidní leukémii. Intenzivní léčba probíhá ve Fakultní nemocnici Motol. “Barunka je léčena na Klinice dětské hematologie a onkologie. Podstupuje intenzivní chemoterapii a léčba je vedena částečně při hospitalizaci, a částečně ambulantně. V důsledku chemoterapie je dcerka ohrožena řadou komplikací vyplývajících z vedlejších nežádoucích účinků cytostatik. Především horečkami, průjmy, infekcemi, zvracením, krvácivými stavy a dalšími. Barunka má zavedený centrální žilní katetr.

Z povahy onkologické léčby má Barunka velmi sníženou imunitu. Například v oblasti mobility, neboť nemůžeme používat prostředky hromadné dopravy. Má nařízenou nízkobakteriální stravu. Nutné je dodržování léčebného režimu s častými prohlídkami v nemocnici.

Celá rodina si moc přejeme, aby se Barunka co nejdříve uzdravila a měla co nejméně komplikací s léčbou. Je to náš andílek. Děkuji jménem celé naší rodiny, Alena.” (šp)

Details

Date:
January 13
Time:
17:00 - 2:00
Event Category:
Event Tags:
, , , , ,
Website:
https://www.facebook.com/events/632443782213447

Organizer

Pure Energy Sound System

Venue

úl Ďáblice
Frýdlantská 26
Praha, 182 00 Czech Republic
+ Google Map
View Venue Website